KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746433
nr 1374 6433
1800-tal, T Smith, Landskap med hus & herde. Signerad. Olja på duk, 49,5x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:40:07
700 kr
1.000 kr